PRACA  DLA LEKARZA OKULISTY

WARTO Z NAMI PRACOWAĆ, PONIEWAŻ
• jesteśmy wiodącym ośrodkiem leczenia chorób szklistkowo- siatkówkowych w kraju
• zajmujemy się kompleksowo również leczeniem zaćmy, jaskry, zapaleń błony naczyniowej oraz chirurgią powiek
• pracujemy na najbardziej nowoczesnym sprzęcie
• dbamy ciągle o rozwój naukowy
• mamy wiedzę i doświadczenie oraz chęci, żeby się nimi dzielić
OCZEKUJEMY
• lekarz specjalista chorób oczu
• wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych
• mile widziane doświadczenie w laserokoagulacji, angiografii fluoresceinowej, OCT
• chęć samodoskonalenia
• umiejętności interpersonalne połączone z kulturą osobistą
OFERUJEMY
• pracę w poradni okulistycznej przy Klinice Okulistycznej Jasne Błonia
• pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem
• stabilne warunku zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
• duże możliwości rozwoju zawodowego i naukowego
• wymiar czasu zatrudnienia wg. preferencji
• forma zatrudnienia do uzgodnienia (kontrakt lub zlecenie)

prosimy o przysłanie CV na adres e-mail: jasneblonia@interia.pl

PRACA DLA PIELĘGNIARKI OPERACYJNEJ - instrumentariuszki

Klinika Okulistyczna "Jasne Błonia" Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: PIELĘGNIARKA OPERACYJNA - instrumentariuszka.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• praca na bloku operacyjnym, przy operacjach, zastrzykach
WYMAGANIA:
specjalizacja – pielęgniarstwo operacyjne, lub w trakcie specjalizacji
wykształcenie min. średnie,
wysoki poziom dyskrecji i kultury osobistej,
bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
OFERUJEMY:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
praca na dwie zmiany od poniedziałku do piatku
możliwość zdobycia nowych doświadczeń,
odpowiednie wyposażenie stanowiska pracy
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: jasneblonia@interia.pl w temacie prosimy podać: praca

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 27.08.1997r., Dz.U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami".

Administratorem Danych Osobowych jest Klinika Okulistyczna "Jasne Błonia" Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Rojna 90, 91-134 Łódź.
Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych: Dariusz Chmielewski  iod@dgc.pl
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych (art. 15 RODO) oraz prawo do ich sprostowania (art. 16 RODO), usunięcia (art. 17 RODO), ograniczenia przetwarzania (art. 18 RODO), prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Klinikę Okulistyczną "Jasne Błonia" Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji."
Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Klinikę Okulistyczną "Jasne Błonia" Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska."